O nas

Firma Bio-Plus jest jedynym w Polsce, oficjalnym dystrybutorem marki Bio-Kult.

Naszą wizją jest “Być rozpoznawalnym jako lider produktów premium stosowanych w profilaktyce, utrzymaniu zdrowia i dla poprawy wydolności dzieci i dorosłych”.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i mają na celu wsparcie szeroko pojętego zdrowia i dobrostanu osób je zażywających. Jesteśmy przekonani, że poprzez najlepsze preparaty, a także dzięki edukacji i szerzeniu wiedzy na temat zdrowego stylu odżywiania i życia uda nam się zrealizować powyższe założenia.

Każdy zadowolony Klient jest dla nas powodem do dumy i jednocześnie motorem do dalszego działania. Dlatego cieszymy się, że jesteś z nami i zapraszamy do świata Bio-Kult.

Bio-Kult to brytyjska marka preparatów zawierających żywe kultury bakterii probiotycznych. Szczepy te charakteryzują się wyjątkową skutecznością działania poprzez ich unikalne cechy. Opatentowane receptury, wzmocnione naturalnymi substancjami, gwarantują wsparcie leczenia różnego rodzaju przypadłości.

Dzięki własnej produkcji posiadającej rygorystyczne warunki kontroli jakości oraz unikalnemu procesowi kapsułkowania, produkty Bio-Kult są w pełni skuteczne do samego końca okresu przydatności do spożycia.

Wszystko to oraz wiele więcej, opisaliśmy na podstronach poszczególnych preparatów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Bio-Kult.